Jakie gry są dostępne w kasynach?

Zarówno w kasynie stacjonarnym, jak i internetowym, znajdziesz podstawowe gry hazardowe. Mogą się różnić między sobą wyłącznie wariantami. Jakie to gry?

Hazard kojarzy się przede wszystkim z automatami, czyli z jednorękim bandycie. Posiadają zazwyczaj 3 lub 5 bębnów i od kilku do kilkunastu symboli. Są wysoko wypłacalne, często na poziomie nawet 98%. Od gracza zależy, czy wybierze klasyczną wersję, z góry ustaloną pulą nagród, czy skłoni się ku  zaawansowane technologicznie video automatom, które oferują jackpot progresywny.

Ale oprócz automatów są inne gry, a mianowicie – gry stołowe, w tym karciane. Najsławniejsza to bez wątpienia ruletka.  W internecie można znaleźć dwie wersje – europejską i amerykańską. Różnią się od siebie ilością cyfr na stole i kole obrotowym, a co za tym idzie – możliwością wygranej. Jej reguły są identyczne, jak w wersji stacjonarnej.

Bardzo popularny jest też poker. Co prawda znaczenie blechu w tej wersji nie jest aż tak duże, jak przy prawdziwym stole, to ii tak dostarcza wielu emocji. Pamiętaj, że w internecie możesz też zagrać „na żywo”, mając stały kontakt z krupierem.

Łatwą i szybką grą jest baccarat. Internetowy krupier rozdaje po 2 lub 3 karty, które łącznie muszą dać 9 punktów. Gracz ma do wyboru trzy obstawienia: wygraną krupiera, swoją albo remis.  Jeśli trafi – wygrywa.

Znaną i lubianą grą jest też blackjack, znany jako Oczko. Aby wygrać  zdobyć  21 punktów, albo mieć najbardziej zbliżoną sumę, ale nie wyższą. Nie ma w niej remisów. To zabawa na długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *